Darmowa dostawa
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biurka z regulowaną wysokością

( ilość produktów: 10 )

Biurko z podnoszonym blatem to doskonała opcja do domu i biura. Korzystanie z ergonomicznych rozwiązań podnosi efektywność pracowników, a możliwość użytkowanie biurka przez różne osoby, zwiększa jego uniwersalność. W przestrzeni domowej to samo biurko może służyć zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Dlatego, choć cena zakupu jest nieco wyższa, niż w przypadku biurka bez regulacji, finalnie biurko regulowane jest opcją najbardziej ekonomiczną.

Wybierz rozmiar oraz kolor i zapomnij o bolących plecach!

Biurka z regulacją wysokości - na co zwrócić uwagę?

 • Rozmiar blatu - najpopularniejsze blaty do biurek mają rozmiary 120 × 60 i 140 × 70. Nadają się do większości prac, jakie wykonywać przy biurku będzie jedna osoba. Solidne blaty z MDF są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
 • Przeznaczenie - przed zakupem warto zastanowić się, gdzie biurko będzie używane i jaki rodzaj pracy będzie przy nim wykonywany. Jeśli przeznaczeniem jest home office, dobrze jest wybrać model, którego regulacja pozwoli na ergonomiczne korzystanie również najmłodszym użytkownikom.
 • Zakres wysokości -im większy, tym lepiej. Regulowana wysokość w szerokim zakresie to znaczne ułatwienie przy dużej różnicy wzrostu korzystających z biurka osób. Przyda się również, gdy zechcesz popracować na stojąco.
 • Maksymalne obciążenie - praca na wielu stanowiskach wymaga posiadania zaawansowanego sprzętu, dlatego 2 lub 3 monitory na biurku nikogo już nie dziwią. Dobre biurko z regulowaną wysokością blatu powinno wytrzymać obciążenie powyżej 100 kg.
 • Rodzaj mechanizmu - regulowane biurka z regulowaną wysokością mogą być podnoszone mechanicznie lub elektrycznie. Standardem jest dziś elektryczny mechanizm podnoszenia, obsługiwany za pomocą ergonomicznego panelu lub ekranu dotykowego.
 • Napęd - biurka z regulacją wysokości wyposażone są w jeden lub dwa silniki. Druga opcja jest optymalna pod względem płynności ruchu roboczego i skuteczności podnoszenia.
 • Pamięć pozycji - z jednego biurka może korzystać kilka osób. Personalizowanie ustawień przy każdej zmianie użytkownika to niepotrzebna strata czasu. Zadbaj o to, by nowe biurko regulowane dysponowało opcją zapamiętania przynajmniej 3-4 ustawień.
 • Blokada rodzicielska - regulacja wysokości w biurkach wzbudza niemałe zainteresowanie młodszych domowników. Jeśli nie chcesz, by Twoje stanowisko pracy zmieniło się w plac zabaw, wybierz biurko wyposażone w rodzicielską blokadę.
 • Stelaż do biurka z regulacją wysokości - istotą idealnego stelaża jest prosta budowa. Tego typu konstrukcje nie dość, że najlepiej znoszą obciążenia, to jeszcze są estetyczne.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości - zalety

Główną korzyścią użytkowania biurek regulowanych elektrycznie, jest oczywiście możliwość dostosowania wysokości blatu do wzrostu danego użytkownika. To zaś bezpośrednio przekłada się na:

 • Zdrowie - idealne dopasowanie sprawia, że kręgosłup musi znosić znacznie mniejsze obciążenia. Prawidłowa postawa przy biurku w dłuższej perspektywie wpłynie na stan układu szkieletowego, w krótszej natomiast sprawi, że po odejściu od biurka nie będą bolały Cię plecy.
 • Komfort - ergonomia na stanowisku pracy jest najważniejszym czynnikiem decydującym o wygodzie. Świadomość, że kolejne kilka godzin spędzisz, wygodnie siedząc przy dopasowanym biurku, przekłada się na kolejną korzyść.
 • Efektywność - jeśli bardziej niż na pracy, musisz skupiać się na szukaniu wygodnej pozycji, Twoja wartość jako pracownika spada. Blaty do biurek z regulacją rozwiążą ten problem, dzięki czemu w tym samym czasie, będziesz w stanie zrobić więcej i lepiej.

Biurka regulowane elektrycznie - sklep internetowy

Firma Metal-Meb jest uznanym producentem wyposażenia biurowego. Dlaczego tak wielu Klientów korzysta z naszych usług? To proste. Dostarczamy produkty wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale.

pixel