Darmowa dostawa
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy metalowe biurowe

( ilość produktów: 37 )

W wielu firmach ustalono szczegółowe wytyczne, mówiące o tym, w jaki sposób powinny być przechowywane dokumenty. Duża liczba akt zawiera informacje, do których nie powinny mieć dostępu osoby trzecie. Z tego powodu warto wyposażyć się w meble, przystosowane właśnie do tego celu. Jako producent metalowych szaf biurowych, z dumą przedstawiamy ofertę, na którą składają się m.in. szafki kartotekowe oraz inne biurowe szafy, umożliwiające maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Przyjrzyj się zastosowanym przez nas rozwiązaniom i wybierz jedną z najlepszych opcji na rynku!

Szafy metalowe - rodzaje

Produkty z tej kategorii podzieliliśmy na dwa segmenty.

Szafy metalowe na akta

Produkty przeznaczone do użytkowania w przestrzeniach biurowych. Mogą służyć do przechowywania dokumentów lub innych rzeczy należących do pracowników. Ciekawą propozycją jest szafa przeszklona, dająca możliwość zlokalizowania danego przedmiotu jeszcze przed otwarciem. To zapewnia większą estetykę niż szafy metalowe jednolite.

Szafy warsztatowe metalowe

Trwałe i świetnie przemyślane metalowe meble, mogące służyć jako szafy socjalne. Tworzą indywidualną przestrzeń, zapewniającą prywatność i umożliwiającą przechowywanie swoich rzeczy osobistych. Szafy magazynowe są powszechnie stosowane w miejscach pracy, gdzie wymagana jest zmiana stroju na ubranie robocze.

Szafy biurowe na klucz - jakość

Nasza produkcja nastawiona jest na jakość, a nie na ilość. Selekcjonujemy stosowane materiały, dlatego też tworząc solidne szafy i biurka, opieramy się wyłącznie na wysokogatunkowej stali. Gotowy produkt malowany jest proszkowo, dzięki czemu otrzymuje pełne zabezpieczenie przed korozją i innymi niekorzystnymi czynnikami. Wykorzystujemy sprawdzone i mocne zamki, a newralgiczne miejsca (np. zawiasy) są dodatkowo wzmacniane.

Szafy metalowe na dokumenty - bezpieczeństwo

Szafy metalowe na akta produkujemy w sposób gwarantujący pełne zabezpieczenie przechowywanych w nich dokumentów.

  • Szafy metalowe biurowe z zamkiem elektronicznym - dostęp do wnętrza zyskuje osoba, która poprawnie wpisze kod. Stosujemy wysokiej klasy komponenty. Użytkownik ma dyspozycji wygodny panel.
  • Szafy metalowe biurowe z zamkiem na klucz - tradycyjne i sprawdzone rozwiązanie. Wysokiej jakości zamki umożliwiają przechowywanie wartościowych przedmiotów.

Szafki kartotekowe metalowe - stylistyka

Szafy wykonane z mocnej stalowej blachy pokryte są warstwą lakierniczą, wykonaną metodą proszkową. Dzięki temu osiągnęliśmy niezwykłą gładkość i jednorodność powłoki, która bez wątpienia przekłada się na wizualny odbiór całości. Czasy szpecących wnętrze, tandetnych szafek na szczęście bezpowrotnie minęły. Współczesne szafy metalowe na dokumenty to rozwiązanie funkcjonalne i bardzo ładne. Do tego stopnia, że nadaje się do wyeksponowania.

Szafy metalowe - co można w nich przechowywać?

Szafy metalowe na akta, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzą się zwłaszcza przy przechowywaniu dokumentów i innych elementów stosowanych podczas pracy biurowej. Szafy socjalne zaś to meble, w których można umieszczać dowolne przedmioty: ubrania, teczki, dokumenty, prywatne drobiazgi, buty i wiele innych przedmiotów.

Szafy warsztatowe i kartotekowe to optymalne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby każdego przedsiębiorcy.

pixel